VÄSKA samt PORTMONÄ, silver, 1900-tal.

857762. VÄSKA samt PORTMONÄ, silver, 1900-tal.

Väska, svenska importstämplar, ca 15 x 16 cm.
Portmonä, omärkt, total höjd ca 8 cm.
Total vikt ca 240 gram.

Namngravyr på väska. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total vikt ca 240 gram.

Antal besök: 1 569