Bl.a. Taylor made.

Slitage och skador.

Bl.a. Taylor made.

Slitage och skador.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 41 EUR

Utlämning på plats
0 EUR

Paketleverans:

Sverige
71 EUR
83 EUR
Bulgarien, Estland, Grekland, Island, Kroatien, Lettland, Litauen, Monaco, Polen, Portugal, Rumänien, Schweiz, Slovakien, Slovenien, Tjeckien, Ungern, Österrike
113 EUR
Cypern, Irland, Malta, Turkiet
185 EUR
Kanada, USA
197 EUR
221 EUR
245 EUR

Transport till utlämningsställe:

Sverige: Herrljunga, Kalmar, Katrineholm, Linköping, Malmö, Norrköping, Nyköping, Oskarshamn, Sundsvall, Vansbro, Västervik, Växjö
41 EUR
Sverige: Gävle, Göteborg, Luleå, Stockholm, Umeå, Örebro
53 EUR
Danmark: Köpenhamn
73 EUR
Finland: Helsingfors
73 EUR
Tyskland: Berlin, Hamburg
90 EUR
Sverige: Dörrleverans - Halland, Dörrleverans - Skåne
99 EUR
Tyskland: Frankfurt/Main, Köln, München
100 EUR
Storbritannien: London
129 EUR
Storbritannien: Dörrleverans - London, South East & East Anglia
186 EUR
Storbritannien: Dörrleverans - Wales, Midlands & South West
263 EUR
Storbritannien: Dörrleverans - Scotland, North & Yorkshire
302 EUR
USA: Atlanta
619 EUR

Läs mer om leverans.

Ort
Helsingborg, Sverige
Helsingborgs Auktionskammare
Placering
Pallställ 8
Föremålsnr
857632

Om auktionshuset

Namn
AB Helsingborgs Auktionskammare
Momsnr
SE556618235701
Org.nr
556618-2357
Telefon
042-21 16 33
Adress

Norra hamnen
Kungsgatan 16
252 21 Helsingborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 71

Andra intressanta föremål