PARTI LAMPOR (4). 1950/60-tal.

85759. PARTI LAMPOR (4). 1950/60-tal.

Taklampa med teakarm. Höjd ca 30 cm, diametrer 42 cm
2 bordslampor med teakfot. Höjd 45 cm
1 st bordlampa i bemålad metal, höjd 34 cm.

Elfunktion ej testad samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 929