VÄGGUR, 1700/1800-tal.

VÄGGUR, 1700/1800-tal.
85754. VÄGGUR, 1700/1800-tal.

Urtavla märkt med "Erik Rundelius, Stockholm". Längd 84 cm.

Bruksslitage. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!
85754. VÄGGUR, 1700/1800-tal.

Antal besök: 1 467