IVAN HOFLUND. Teckning, signerad.

857535. IVAN HOFLUND. Teckning, signerad.

ca 45x62 cm.

Ej examinerad ur ram. Papper med skador.

Ivan Hoflund (1887–1948)

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 45x62 cm.

Ivan Hoflund (1887–1948)

Antal besök: 769