857313. MODELLTÅGSDELAR, Fleischmannn och Rivarossi.
Lok Fleischmann ASEA 1333, Fleischmann 1306, Rivarossi 1051 och Rivarossi Western Pacific. Med transport och personvagnar.
Ej funktionstestade. Bruksslitage. Western Pacific i delar och ej komplett, med skador.