MODELLTÅGSDELAR, Fleischmannn och Rivarossi.

857313. MODELLTÅGSDELAR, Fleischmannn och Rivarossi.

Lok Fleischmann ASEA 1333, Fleischmann 1306, Rivarossi 1051 och Rivarossi Western Pacific. Med transport och personvagnar.

Ej funktionstestade. Bruksslitage. Western Pacific i delar och ej komplett, med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 590