FAT, porslin, Famille Rose, Kina, 1700-tal.

85728. FAT, porslin, Famille Rose, Kina, 1700-tal.

Så kallad "doubble peacock"-dekor. Diameter 23 cm.

Glasyrdefekter, nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Glasyrdefekter, nagg.

Antal besök: 1 180