LÅDFACK, 1900-talets första hälft.

857149. LÅDFACK, 1900-talets första hälft.

12-lådor. Bredd 30 cm. Djup 18 cm. Höjd 55 cm.

Kraftigt slitage. Höger kortsida med mindre borrhål.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 476