KRUS SAMT YTTERFODER, stengods, Rörstrand samt Göteborg, 1900-tal.

857012. KRUS SAMT YTTERFODER, stengods, Rörstrand samt Göteborg, 1900-tal.

Krus Rörstrand. Höjd 23 cm
Ytterfoder Göteborg. Höjd 15,5 cm.

Ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Krus Rörstrand. Höjd 23 cm

Ytslitage.

Antal besök: 451