G ENGSTAM. olja på duk, " Råå hamn " signerad, daterad 1940.

85687. G ENGSTAM. olja på duk, " Råå hamn " signerad, daterad 1940.

50 x 47 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

50 x 47 cm.

Antal besök: 1 760