HÄNGLÅS, ABLOY, Klass 5, 1900-talets slut.

856869. HÄNGLÅS, ABLOY, Klass 5, 1900-talets slut.

Höjd 9 cm.

Bruksslitage. Repor. Märken. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 9 cm.

Antal besök: 1 482