ZINKBALJA, VATTENKANNOR, 3 delar.

85676. ZINKBALJA, VATTENKANNOR, 3 delar.

1 st Balja 56 x 24 cm
2 st Vattenkannor.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 st Balja 56 x 24 cm
2 st Vattenkannor.

Slitage, skador.

Antal besök: 736