ÅKGRÄSKLIPPARE, Stiga Estate Tornado, 2000-tal.

856162. ÅKGRÄSKLIPPARE, Stiga Estate Tornado, 2000-tal.

.

Ej funktionstestad. Rostangrepp. Bruksslitage.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

.

Nycklar saknas.

Antal besök: 3 541