DUMPER, Honda HP 400, på larvfötter.

855834. DUMPER, Honda HP 400, på larvfötter.

Tippbart flak.

Slitage och skador, startar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tippbart flak.

Slitage och skador, startar.

Västerviks Auktionsbyrå
Antal besök: 5 123