GLASSERVIS, 20 delar, "Stellaria", Kjell Blomberg, Gullaskruf.

855713. GLASSERVIS, 20 delar, "Stellaria", Kjell Blomberg, Gullaskruf.

3 fat, 8 dessertskålar, 9 assietter.

Proveniens: Kulebo Herrgård.

Bruksslitage. Ett fat med hål i mitten.

Gör en kostnadsfri värdering!

Proveniens: Kulebo Herrgård.

Antal besök: 2 203