ROLAND SVENSSON. "Pelarsommar", färglitografi, signerad och numrerad 200/250.

85562. ROLAND SVENSSON. "Pelarsommar", färglitografi, signerad och numrerad 200/250.

34 x 44 cm.

Ej examinerad ur ram.

Roland Svensson (1910–2003)

Gör en kostnadsfri värdering!

34 x 44 cm.

Ej examinerad ur ram.

Roland Svensson (1910–2003)

Antal besök: 7 679