KIKARE , 2 stycken, 1900-tal.

KIKARE , 2 stycken, 1900-tal.
855559. KIKARE , 2 stycken, 1900-tal.

Carl To. 10x50 samt Jules Huet Paris.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 549