GLAS samt VAS, 7 delar, Squeeze, Orrefors.

855450. GLAS samt VAS, 7 delar, Squeeze, Orrefors.

Vas
6 glas, tumbler

Proveniens: Kulebo Herrgård.

Mindre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vas
6 glas, tumbler

Proveniens: Kulebo Herrgård.

Mindre slitage.

Antal besök: 638