SNAPSGLAS, 4 st, "Clown", Orrefors, Anne Nilsson, 1900-tal.

855376. SNAPSGLAS, 4 st, "Clown", Orrefors, Anne Nilsson, 1900-tal.

Höjd ca 19 cm

Proveniens: Kulebo Herrgård.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 19 cm

Proveniens: Kulebo Herrgård.

Bruksslitage.

Antal besök: 609