KONSTGLAS, vas, Ivolux.

KONSTGLAS, vas, Ivolux.
855334. KONSTGLAS, vas, Ivolux.

Höjd ca 26,5 cm

Proveniens: Kulebo Herrgård.

Mindre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 26,5 cm

Proveniens: Kulebo Herrgård.

Mindre bruksslitage.

Antal besök: 885