EVALD KALLSTENIUS. Olja på duk, "tallar" signerad och daterad 1926.

85531. EVALD KALLSTENIUS. Olja på duk, "tallar" signerad och daterad 1926.

enligt lapp på baksida: motiv från Källviks fiskeläge, Loftahammars socken, Tjusts härad, Kalmar län.
45 x 54 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

45 x 54 cm.

Antal besök: 1 496