VAS, porslin, Kina.

VAS, porslin, Kina.
85528. VAS, porslin, Kina.

Dekor med fågel blomster. Höjd 25 cm.

Bruksslitage, smärre glasyrskador.

Gör en kostnadsfri värdering!
85528. VAS, porslin, Kina.

Antal besök: 865