SKED, silver, Lyberg, 1807.

SKED, silver, Lyberg, 1807.
854819. SKED, silver, Lyberg, 1807.

Längd 22 cm

Proveniens: Kulebo Herrgård.

Ålders samt bruksslitage. någon buckla.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 22 cm

Proveniens: Kulebo Herrgård.

Antal besök: 1 282