SKÅP, industri, 1900-talets första hälft.

85480. SKÅP, industri, 1900-talets första hälft.

9 luckor, längd 90 cm, höjd ca 210 cm, djup 37 cm.

Proviniens Vallhallaskolan Oskarshamn.

Slitage, anlupet.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, anlupet.

Antal besök: 1 061