BOKHYLLA, rokokostil, 1900-tal.

85478. BOKHYLLA, rokokostil, 1900-tal.

Längd 120, bredd 32, höjd 100 cm.

Slitage, fläckar, färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 899