GRENKAP, Power Craft Garden, 2000-tal.

854738. GRENKAP, Power Craft Garden, 2000-tal.

Eldriven. Total längd ca 187 cm.

Ej funktionstestad. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 580