LJUSSTAKE, silver, 1900-talets andra hälft.

854688. LJUSSTAKE, silver, 1900-talets andra hälft.

Höjd 15,5 cm. Fylld botten. Total vikt 184 gram.

Ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ytslitage.

Antal besök: 323