SCHACKBRÄDE med SCHACKPJÄSER, alabaster.

85440. SCHACKBRÄDE med SCHACKPJÄSER, alabaster.

Bräde, ca 35x35 cm.

Nagg, 2 torn med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bräde, ca 35x35 cm.

Nagg, 2 torn med skador.

Antal besök: 1 755