Kalmar Auktionsverk
Konst
Måleri
WILLIAM NORDING. Stadsmotiv, olja på pannå,signerad.
854394. WILLIAM NORDING. Stadsmotiv, olja på pannå,signerad.
ca 25x34 cm.
Åldersslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
ca 25x34 cm.
Åldersslitage.
Kalmar Auktionsverk
630