MATTA, ca 240x167 cm, Rölakan, signerad ES.

854060. MATTA, ca 240x167 cm, Rölakan, signerad ES.

Färger gående i blått, beige.

Bruksslitage. Fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Färger gående i blått, beige.

Bruksslitage. Fläckar.

Antal besök: 425