SOFFGRUPP, 3 delar, 1900-talets mitt.

854046. SOFFGRUPP, 3 delar, 1900-talets mitt.

2 fåtöljer, rygghöjd 80 cm
Soffa, rygghöjd 80 cm, längd ca 180 cm.

Bruksslitage. Fläckar, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 fåtöljer, rygghöjd 80 cm

Antal besök: 459