TUBKIKARE, mässing & läder, L. Casella & Co. London, 1800-tal.

85395. TUBKIKARE, mässing & läder, L. Casella & Co. London, 1800-tal.

Ihopfälld längd ca 38,5 cm.

Slitage, skador och bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ihopfälld längd ca 38,5 cm.

Slitage, skador och bucklor.

Antal besök: 1 217