LÄSBORD, trä/metall, 1900-talet mitt.

853912. LÄSBORD, trä/metall, 1900-talet mitt.

På hjultrissor, höj och sänkbar.

Träskiva med omfattande fläckar och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 281