ALF WALLANDER. YTTERFODER, porslin, Jugend, Rörstrand, 1900-talets första hälft.

853893. ALF WALLANDER. YTTERFODER, porslin, Jugend, Rörstrand, 1900-talets första hälft.

Höjd 18,5 cm, diameter 21 cm.

Undersida samt insida kraftigt krackelerad.

Alf Wallander (1862–1914)

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 18,5 cm, diameter 21 cm.

Alf Wallander (1862–1914)

Antal besök: 1 640