MATBORD, 1900-talets andra hälft.

853886. MATBORD, 1900-talets andra hälft.

108x108 cm. Höjd 72 cm. Medföljer 2-iläggsskivor på 40 cm styck.

Ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ytslitage.

Antal besök: 420