Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
TORD BÄCKSTRÖM. Väg. Olja på duk. Signerad och daterad -47.
85373. TORD BÄCKSTRÖM. Väg. Olja på duk. Signerad och daterad -47.
50x60 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
50x60 cm.
Garpenhus Auktioner
3 627