STOLAR, ett par, allmoge, samt PIGTITTARE, 2 st, 1800-tal.

85353. STOLAR, ett par, allmoge, samt PIGTITTARE, 2 st, 1800-tal.

Stolar, ett par, blå och rödmålade.
Bordsspegel, ådringsmålad. Höjd 52 cm.
Bordsspegel, björk. Höjd 51 cm.

Slitage, stolarna något rangliga och med ställvisa skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 921