CIGARETTÄNDARE, Dunhill, US RE 24163.

85344. CIGARETTÄNDARE, Dunhill, US RE 24163.

Förgylld. Läderfodral, höjd ca 6,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 960