HÄNGHYLLA, modern tillverkning.

853439. HÄNGHYLLA, modern tillverkning.

Längd 153 cm, djup 27 cm, höjd 47 cm.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 435