SKÅLAR 1 par, porslin, Dresden.

85329. SKÅLAR 1 par, porslin, Dresden.

1 Par skålar med genombruten kant
Höjd 9, diameter 12 cm.

Bruksslitage, mindre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 9, diameter 12 cm.

Bruksslitage, mindre nagg.

Antal besök: 1 019