SPEGELMÖBEL, med hurtsar, nyrenässans, 1800-tal.

85262. SPEGELMÖBEL, med hurtsar, nyrenässans, 1800-tal.

Delvis rotfáner. Längd 157 bredd 48 höjd 215 cm.

Slitage, fuktfläckar.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, fuktfläckar.

Nycklar saknas.

Antal besök: 1 404