SOFFA, 2-sits, Ingvar Andersson, Effkå möbler, 1960-tal.

852622. SOFFA, 2-sits, Ingvar Andersson, Effkå möbler, 1960-tal.

Längd ca 145 cm, bredd ca 75 cm, rygghöjd 70 cm.

Bruksslitage. Mindre fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Mindre fläckar.

Antal besök: 754