KAMFERKISTA, rikligt skulpterat, tidigt 1900-tal.

85248. KAMFERKISTA, rikligt skulpterat, tidigt 1900-tal.

höjd 46, bredd 90, djup 43 cm.

låsbrickan sönder samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 699