SERVISDELAR, 15 st, keramik, bland annat Inger Persson, Rörstrand, Kobolt, Forma.

852335. SERVISDELAR, 15 st, keramik, bland annat Inger Persson, Rörstrand, Kobolt, Forma.

6 tekoppar, "Kobolt", 5 tefat, sockerskål
Fat, Inger Persson
2 servisdelar, "Forma".

Bruksslitage. En kopp med skada/lagning. Fat med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fat, Inger Persson
2 servisdelar, "Forma".

Antal besök: 324