RINGAR, 3 st, ARMLÄNK, silver, 1900-tal.

85211. RINGAR, 3 st, ARMLÄNK, silver, 1900-tal.

Ring, Bengt Hallberg, sterlingsilver, 1974
Ring, N.E. From, Danmark, sterlingsilver
Ring, sterlingsilver
Armlänk, bismarck, Fryklund & Pålsson Guldateljen, 1964, längd ca 22 cm, vikt ca 64 g.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ring, sterlingsilver

Slitage.

Antal besök: 1 465