TRÄDGÅRDGRUPP, 3 delar, 1900-tal.

85204. TRÄDGÅRDGRUPP, 3 delar, 1900-tal.

Bestående av bord och 2 stolar, bordets mått: diameter 70, höjd 67 cm.

Slitage, färgbortfall, rost, smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 046