HALLMÖBEL, bestående av byrå och spegel, 1900-tal.

85187. HALLMÖBEL, bestående av byrå och spegel, 1900-tal.

Byråns mått; längd 69, bredd 37, höjd 69 cm. Spegelns höjd 92 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 697