SKÅL, glas, Bertil Vallien, Artist Collection, Kosta Boda.

85186. SKÅL, glas, Bertil Vallien, Artist Collection, Kosta Boda.

Diameter 21 cm.

Smärre slitage, mindre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 21 cm.

Smärre slitage, mindre repor.

Antal besök: 5 628