Auktionen är avslutad, men vi har andra intressanta föremål att bjuda på:

Grå, blå och vita färger. Bården med korsmönster. Signerad IS.

Bruksslitage.

Högsta bud:
5 500 SEK
Utropspris: 1 500 SEK
Slutar om:
Sålt
13 aug 2013 kl. 19:34 CEST

Budhistorik

4 A 13 aug kl. 19:315 500 SEK
5 13 aug kl. 19:315 500 SEK
4 A 7 aug kl. 23:385 000 SEK
2 7 aug kl. 23:384 800 SEK
4 A 7 aug kl. 23:384 600 SEK
Visa alla 33 bud
2 7 aug kl. 23:384 400 SEK
4 7 aug kl. 17:454 200 SEK
2 A 7 aug kl. 17:444 000 SEK
4 7 aug kl. 17:443 900 SEK
2 A 7 aug kl. 17:443 700 SEK
4 7 aug kl. 17:443 500 SEK
2 5 aug kl. 23:533 300 SEK
4 A 5 aug kl. 23:533 100 SEK
2 5 aug kl. 23:532 900 SEK
4 5 aug kl. 22:102 700 SEK
2 A 5 aug kl. 22:102 500 SEK
4 5 aug kl. 22:102 500 SEK
2 A 5 aug kl. 22:092 000 SEK
4 5 aug kl. 22:091 900 SEK
2 5 aug kl. 21:521 800 SEK
4 A 5 aug kl. 21:521 700 SEK
2 5 aug kl. 21:521 700 SEK
4 5 aug kl. 21:391 600 SEK
2 A 5 aug kl. 21:391 500 SEK
4 5 aug kl. 21:391 500 SEK
2 A 5 aug kl. 21:391 200 SEK
4 5 aug kl. 21:391 100 SEK
2 5 aug kl. 19:44550 SEK
1 5 aug kl. 18:58500 SEK
2 3 aug kl. 18:15450 SEK
3 3 aug kl. 12:24400 SEK
2 2 aug kl. 12:43350 SEK
1 1 aug kl. 21:35300 SEK

Bruksslitage.

Transport: Från 400 SEK

Hämta på plats
0 SEK

Transport till utlämningsställe:

Sverige/Danmark/Finland
400 SEK
Tyskland
400 SEK

Vi har följande utlämningsställen:

Danmark
Köpenhamn
Finland
Helsingfors
Sverige
Falköping, Gävle, Kalmar, Luleå, Malmö, Mölnlycke, Nyköping, Oskarshamn, Stockholm, Sundsvall, Umeå, Växjö, Ängelholm, Örebro
Tyskland
Berlin, Hamburg, Köln, München

Läs mer om transport.

Ort
Linköping, Sverige
Gomér & Andersson
Föremålsnr
85179

Om auktionshuset

Namn
Auktionshuset Gomér & Andersson AB
Org.nr
556754-7673
Telefon
013-375210
Adress

Industrigatan 36
Box 405
581 04 Linköping
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 944

Med ett konto kan du spara sökningar, minneslista föremål och lägga bud. Att bli kund går snabbt och medlemskapet är kostnadsfritt.

När du blir kund godkänner du integritetspolicyn och användarvillkoren.

Har du redan ett konto? Härligt!