Grå, blå och vita färger. Bården med korsmönster. Signerad IS.

Bruksslitage.

Bruksslitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Ort
Linköping, Sverige
Gomér & Andersson Linköping
Föremålsnr
85179
Antal besök: 1 430

Ett enkelt sätt att skapa konto och logga in.

eller fyll i dina uppgifter här
Har du redan ett konto? Härligt!