Grå, blå och vita färger. Bården med korsmönster. Signerad IS.

Bruksslitage.

Spinner 67273826e6c9796ea75b539cadbf9e8539db96d3529f8c1033fcf648bab5202e

Bruksslitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Ort
Linköping, Sverige
Gomér & Andersson
Föremålsnr
85179
Antal besök: 1 342

Ett enkelt sätt att skapa konto och logga in.

eller fyll i dina uppgifter här
Har du redan ett konto? Härligt!