Auktionen är avslutad, men vi har andra intressanta föremål att bjuda på:

85179. MATTA, röllakan, Ingegerd Silow, 300 x 197 cm.

Grå, blå och vita färger. Bården med korsmönster. Signerad IS.

Bruksslitage.

Högsta bud: 5 500 SEK Utropspris: 1 500 SEK

Slutar om: Sålt 13 aug 2013 kl. 19:34 CEST

Budhistorik

BudgivareTidBud
4 A13 aug 2013 kl. 19:315 500 SEK
5 13 aug 2013 kl. 19:315 500 SEK
4 A7 aug 2013 kl. 23:385 000 SEK
2 7 aug 2013 kl. 23:384 800 SEK
4 A7 aug 2013 kl. 23:384 600 SEK
Visa alla 33 bud
BudgivareTidBud
2 7 aug 2013 kl. 23:384 400 SEK
4 7 aug 2013 kl. 17:454 200 SEK
2 A7 aug 2013 kl. 17:444 000 SEK
4 7 aug 2013 kl. 17:443 900 SEK
2 A7 aug 2013 kl. 17:443 700 SEK
4 7 aug 2013 kl. 17:443 500 SEK
2 5 aug 2013 kl. 23:533 300 SEK
4 A5 aug 2013 kl. 23:533 100 SEK
2 5 aug 2013 kl. 23:532 900 SEK
4 5 aug 2013 kl. 22:102 700 SEK
2 A5 aug 2013 kl. 22:102 500 SEK
4 5 aug 2013 kl. 22:102 500 SEK
2 A5 aug 2013 kl. 22:092 000 SEK
4 5 aug 2013 kl. 22:091 900 SEK
2 5 aug 2013 kl. 21:521 800 SEK
4 A5 aug 2013 kl. 21:521 700 SEK
2 5 aug 2013 kl. 21:521 700 SEK
4 5 aug 2013 kl. 21:391 600 SEK
2 A5 aug 2013 kl. 21:391 500 SEK
4 5 aug 2013 kl. 21:391 500 SEK
2 A5 aug 2013 kl. 21:391 200 SEK
4 5 aug 2013 kl. 21:391 100 SEK
2 5 aug 2013 kl. 19:44550 SEK
1 5 aug 2013 kl. 18:58500 SEK
2 3 aug 2013 kl. 18:15450 SEK
3 3 aug 2013 kl. 12:24400 SEK
2 2 aug 2013 kl. 12:43350 SEK
1 1 aug 2013 kl. 21:35300 SEK
Ort
Linköping, Sverige
Gomér & Andersson
Föremålsnr
85179

Transportpriser

Hämta på plats
0 SEK

Till utlämningsställe:

Sverige/Danmark/Finland
400 SEK
Tyskland
400 SEK

Vi har följande utlämningsställen:

Danmark
Köpenhamn
Finland
Helsingfors
Sverige
Falköping, Gävle, Kalmar, Luleå, Malmö, Mölnlycke, Nyköping, Oskarshamn, Stockholm, Sundsvall, Umeå, Ängelholm, Örebro
Tyskland
Berlin, Hamburg, Köln, München

Läs mer om transport.

Om auktionshuset

Namn
Auktionshuset Gomér & Andersson AB
Org.nr
556754-7673
Telefon
013-375210
Email
Hemsida
gomer-andersson.se
Adress

Industrigatan 36
Box 405
581 04 Linköping
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 901