Auktionen är avslutad, men vi har andra intressanta föremål att bjuda på:

85179. MATTA, röllakan, Ingegerd Silow, 300 x 197 cm.

Grå, blå och vita färger. Bården med korsmönster. Signerad IS.

Bruksslitage.

Högsta bud: 5 500 SEK Utropspris: 1 500 SEK

Slutar om: Sålt 13 aug 2013 kl. 19:34

Budhistorik

BudgivareTidBud
4 A13 aug 2013 kl. 19:315 500 SEK
5 13 aug 2013 kl. 19:315 500 SEK
4 A7 aug 2013 kl. 23:385 000 SEK
2 7 aug 2013 kl. 23:384 800 SEK
4 A7 aug 2013 kl. 23:384 600 SEK
Visa alla 33 bud
BudgivareTidBud
2 7 aug 2013 kl. 23:384 400 SEK
4 7 aug 2013 kl. 17:454 200 SEK
2 A7 aug 2013 kl. 17:444 000 SEK
4 7 aug 2013 kl. 17:443 900 SEK
2 A7 aug 2013 kl. 17:443 700 SEK
4 7 aug 2013 kl. 17:443 500 SEK
2 5 aug 2013 kl. 23:533 300 SEK
4 A5 aug 2013 kl. 23:533 100 SEK
2 5 aug 2013 kl. 23:532 900 SEK
4 5 aug 2013 kl. 22:102 700 SEK
2 A5 aug 2013 kl. 22:102 500 SEK
4 5 aug 2013 kl. 22:102 500 SEK
2 A5 aug 2013 kl. 22:092 000 SEK
4 5 aug 2013 kl. 22:091 900 SEK
2 5 aug 2013 kl. 21:521 800 SEK
4 A5 aug 2013 kl. 21:521 700 SEK
2 5 aug 2013 kl. 21:521 700 SEK
4 5 aug 2013 kl. 21:391 600 SEK
2 A5 aug 2013 kl. 21:391 500 SEK
4 5 aug 2013 kl. 21:391 500 SEK
2 A5 aug 2013 kl. 21:391 200 SEK
4 5 aug 2013 kl. 21:391 100 SEK
2 5 aug 2013 kl. 19:44550 SEK
1 5 aug 2013 kl. 18:58500 SEK
2 3 aug 2013 kl. 18:15450 SEK
3 3 aug 2013 kl. 12:24400 SEK
2 2 aug 2013 kl. 12:43350 SEK
1 1 aug 2013 kl. 21:35300 SEK
Föremålsnr
85179
Ort
Linköping, Sverige
Gomér & Andersson

Se auktionshusets webbplats.

Transportpriser

Hämta på plats
0 SEK
Till utlämningsställe
400 SEK

Vi har följande utlämningsställen:

Danmark
Köpenhamn
Finland
Helsingfors
Sverige
Falköping, Gävle/Älvkarleby, Göteborg, Kalmar, Luleå, Malmö, Nyköping, Oskarshamn, Stockholm, Sundsvall, Umeå, Ängelholm, Örebro
Tyskland
Berlin, Köln

Läs mer om transport till våra utlämningsställen.

Läs mer om transporter till övriga platser.