Grå, blå och vita färger. Bården med korsmönster. Signerad IS.

Bruksslitage.

Bruksslitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Ort
Linköping, Sverige
Gomér & Andersson Linköping
Föremålsnr
85179

Om auktionshuset

Namn
Auktionshuset Gomér & Andersson AB
Momsnr
SE556754767301
Org.nr
556754-7673
Telefon
013-375210
Adress

Industrigatan 36
582 77 Linköping
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 1 608