ARNE NORELL. Soffa, "Kontiki", skinn, 1900-talets andra hälft.

851668. ARNE NORELL. Soffa, "Kontiki", skinn, 1900-talets andra hälft.

3-sits.
Längd ca 215 cm.

Bruksslitage. Fläckar, märken.

Arne Norell (1917–1971)

Gör en kostnadsfri värdering!

3-sits.
Längd ca 215 cm.

Arne Norell (1917–1971)

Antal besök: 1 615